Action Images

Barcelona ostala bez Superkupa, ali i bez Messija

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 18.01.21. | 09:18

Argentinac je zaradio crveni karton radi udaranja igrača te se tako izbacio iz stroja za prvenstvo.

Sinoć je odigrano finale španjolskog Superkupa u kojem je Athetico Bilbao nakon produžetaka slavio protiv Barcelone rezultatom 3:2.

Griezmann je za Barcu zabio oba gola, u 40. i 77. minuti, dok su za Baske zabijali de Marcos u 42. i Villalibre u 90 te Williams u trećoj minuti prvog produžetka za trofej.

Da stvar bude gora za Koemana, osim što je ostao bez trofeja, također je ostao bez najboljeg igrača Lionela Messija, koji je u samoj završnici dobio crveni karton zbog udaranja protivnika bez lopte te će propustiti najmanje dvije utakmice. Neće ga biti u susretu Kupa Kralja protiv Cornelle te ligaškog dvoboju s Elcheom, nakon toga će disciplinska komisija odlučiti ima li osnova za još veću kaznu.