Atletico i Valencia u četvrtfinalu Kupa kralja, Kelava primio tri komada

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 14.01.16. | 22:25

Odigrane su posljednje dvije uzvratne utakmice osmine finala španjolskog Kupa kralja.

Valencia je poslije uvjerljivih 4:0 u prvom susretu pred domaćim navijačima protiv Granada na čijim je vratima branio hrvatski čuvar mreže Ivan Kelava, bila sigurna i u uzvratu. Za potvrdu mjesta u četvrtfinalu, Zahibo je u 42. minuti poentirao za vodstvo 'Šišmiša' 1:0. Na 2:0 je povisio Paco u 63. minuti, a Piatti je u 84. minuti postavio konačnih 3:0. Valencia je tako s ukupnih 7:0 prošla među osam momčadi u Copa del Reyu.

Atletico Madrid je nakon 1:1 s Rayo Vallecanom u uzvratu slavio 3:0 i također prošao u četvrtzavršnicu. Correa je u 40. minuti zabio za vodstvo, a u završnici susreta je Griezmann s dva pogotka potvrdio pobjedu i prolaz.