Abdurahimi u debiju za Lokeren oduševio Belgijce

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.08.14. | 09:31

Sjajan start u belgijskoj Pro ligi upisao je bivši nogometaš Zagreba Besart Abdurahimi...

Njegov novi klub Lokeren s 2:0 je na domaćem terenu pobijedio Lierse, a krilni napadač odmah u debiju zabio je prvijenac. U 18. minuti s bijele točke Lokerenu je prednost donio Švicarac hrvatskog podrijetla Mijat Marić, a nekoliko minuta kasnije poentirao je i Abdurahimi, zaradivši silne pohvale belgijskih medija nakon utakmice.

Istim rezultatom Oostende je pobijedio Mechelen, uz pogotke De Schuttera i Ruytinxa u drugom poluvremenu. Kortrijk i Genk odigrali su 1:1, a svih 90 minuta u vrhu domaćeg napada odradio je Ivan Santini. Remizirali su i Charleroi i Beveren, bilo je 2:2. Ante Vukušića nije bilo u kadru Beverena, dok je Hrvoje Čale utakmicu gledao s klupe.