Zabio za pobjedu pa obrukao Duranta (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 09.12.19. | 08:09

Komična scena na račun jedne od najvećih zvijezda lige.

Vrlo zanimljivu utakmicu odigrali su u Barclays Centru domaći Brooklyn i gostujući Denver. Slavili su Netsi 105:102 u vrlo neizvjesnoj završnici u kojoj su se momčadi u posljednjim minutama nekoliko puta izmjenjivale u vodstvu.

Do pobjede ih je vodio sjajni Spencer Dinwiddie s 24 poena i osam dodavanja, a posebno se istaknuo s nekoliko sjajnih prodora i polaganja kojima je donio pobjedu svojoj momčadi. Jedan takav prodor bio je kod rezultata 102:101 u korist Nuggetsa, a Dinwiddie je sjajno zabio za vodstvo.

Tada Denver zove minutu odmora, a u dolasku na klupu Kevin Durant je oduševljeno ispružio ruku kako bi čestitao suigraču na sjajnom potezu, no Dinwiddie je njegov high five ostavio "na suhom". Na kraju je Durant sam sebi dao high five, ali nedovoljno da izbjegne posprdne reakcije na društvenim mrežama.

(foto: Screenshot)