Fantastični Marjanović ubacio 31 poen Jokiću, Embiid se poigrao s Detroitom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 12.03.20. | 08:05

Iako je na rasporedu bilo šest utakmica, odigrano je njih samo četiri

Dallas je, u utakmici dva buduća sudionika playoffa, na domaćem terenu dočekao Denver, a utakmica je završila rezultatom 113:97 za momčad Marka Cubana.

Prvo ime momčadi iz Teksasa bio je srpski centar Boban Marjanović koji je odigrao najbolju utakmicu ove sezone te je za 31 minutu provedenu na terenu ubacio jednako toliko poena, a tome je nadodao 17 skokova, dvije ukradene lopte i jednu asistenciju. Uz Bobija, najbolji u redovima Dallasa bio je po dobrom običaju Luka Dončić, a Slovenac je ukupno upisao 28 poena, šest skokova i devet asistencija.

Gosti nisu imali pretjerano raspoložene igrače, ali valja istaknuti Murryaja s 25 poena, Bartona s 23 te Jokića koji je skupio 14 pogodaka i 13 skokova.

Od ostalih utakmica valja istaknuti pobjedu 76ersa protiv Pistonsa rezultatom 124:106.

Prvo ime utakmice bio je Joel Embiid koji je za 26 minuta skupio 30 poena, 14 skokova, tri asistencije i jednu ukradenu loptu, a jako je dobar bio i Al Horford s 20 poena i 10 skokova.

Za kraj dodajemo kako je prava drama viđena u Atlanti gdje su Knicksi slavili nakon produžetka rezultatom 136:131.

Bila je to jedna jako zanimljiva utakmica koja je mogla otići na obje strane, a iako je kod domaćih Trea Young upisao 42 poena i 11 asistencija, a tome valja nadodati i 22 poena i 15 skokova Collinsa, pobjedu su u konačnici odnijeli gosti.

Prvo ime u redovima NYK-a bio je Julius Randle s 33 poena i 11 skokova, ali svakako treba nadodati i izvrsne izvedbe Berretta (26p, 5s, 4a) i Mitchella Robinsona (16p, 6s, 2b) s tim da je potonji ima stopostotan šut iz igre.

Dodajemo još kako je Heat na domaćem terenu izgubio od Hornetsa rezultatom 98:109, a u redovima pobjednika najbolji je bio Graham s 30 poena, šest asistencija te po jednim skokom i ukradenom loptom.