Cibosi pali u produžecima protiv Le Havrea

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 13.01.16. | 21:57

Ovo je hrvatskom predstavniku prvi poraz u S skupini drugog kruga FIBA Eurokupa.

Košarkaši Cibone doživjeli su prvi poraz u S skupini drugog kruga FIBA Eurokupa. U Košarkaškom centru Dražen Petrović odluka je pala nakon produžetaka u kojima su se bolje snašli gosti iz Francuske 106:113 (27:25, 16:32, 23:27, 28:10, 12:19).

Cibosi su bili vrlo dobri veći dio susreta, ali ih je pobjede, u regularnom dijelu utakmice, stajalo kritična druga četvrtina u kojoj su gosti napravili ogromnih 'plus' 16. No, zagrebački predstavnik u posljednjih deset minuta uspijeva poništiti zaostatak od 18 poena razlika, nakon čega se odlazi u produžetke.

U produžetku su gosti zabili tri trice i minutu prije kraja pobjegli na sedam poena prednosti što Cibona više nije uspjela nadoknaditi.

Goste je predvodio Angell Vassallo s 31 košem, dok je kod Cibone čak osam igrača upisalo dvoznamenkasti broj koševa. Ipak, najefikasniji je bio Filip Krušlin s 18 poena.

U 4. kolu Cibona za tjedan dana gostuje kod Energie Targu.