Bogdanović odlično, Šarić očajno ušao u 2019.

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 01.01.19. | 07:50

Odigrano sedam utakmica.

Sinoć je odigrano sedam NBA utakmica, a za nas su najzanimljivije one u kojima su nastupali hrvatski košarkaši.

> Senzacionalni Harden ostvario triple-double i četvrtu utakmicu u nizu zabio više od 40

Bojan Bogdanović sjajno je zaključio 2018. zabivši 16 poena (uz 4 skoka, 3 asistencije i 2 ukradene lopte) u pobjedi svoje Indiane nad Atlantom od 116:108. Najbolji kod Pacersa ipak je bio Victor Oladipo s 22 poena, 7 asistencija, 4 skoka i 4 ukradene lopte.

S druge strane, Dario Šarić je u novu godinu ušao jako loše. U 114:123 porazu Minnesotte kod NO Pelicansa dobio je 16 i pol minuta i zabio svega 2 poena (šut 1-6), uhvatio 3 lopte i upisao asistenciju. Gostima nije pomogla ni fantastična partija Karla-Anthonyja Townsa (28 poena, 17 skokova, 6 asistencija i 5 blokada) koju je anulirao Julius Randle iz Pelicansa s 33 poena, 11 skokova i 3 asistencije.

Dragan Bender dobio je nešto više od 12 minuta u porazu Phoenixa od Golden Statea 109:132. U tom periodu zabio je 3 poena (1-3), uhvatio 3 lopte i upisao 2 asistencije, a prvake je do pobjede vodio Stephen Curry s 34 poena, 9 skokova, 4 asistencije i ukradenom loptom.