HUMANITARNI LISTIĆ: Ivica Vrdoljak ispunio dobitni listić i zaradio donaciju za Mali dom - Misiju u Africi

11.05.2017 09:20 | Germanijak

Bivši nogometaš Dinama, Legije iz Varšave i nekoliko drugih klubova je jučer bio uspješan u našem Humanitarnom listiću.

Napokon je zaustavljen naš crni niz. Ivica Vrdoljak je jučer pogodio sva tri para na našem Humanitarnom listiću u podne i zaradio 1.366 kuna za Mali dom – Misiju u Africi koju vodi fra Miro Babić.

Vrdoljak je na svojem listiću imao dva nogometna para. Sve je počelo s uzvratnom utakmicom polufinala Kupa Srbije gdje je naš gost točno prognozirao da će Partizan pobijediti Vojvodinu, a jedini gol na utakmici dao je Uroš Đorđević u 44. minuti.

Slijedilo je polufinale Lige prvaka, odnosno sraz između Atletica i Reala. Vrdoljak je prognozirao da će pasti 0-3 golova, a na kraju je bilo 2:1. Kako je taj rezultat na semaforu bio već nakon prvih 45 minuta, strahovali smo da će humanitarni listić i ovaj put 'pasti', ali to se srećom nije dogodilo.

I za kraj – NBA. Boston je došao do 3. pobjede u seriji drugog kruga doigravanja protiv Washingtona te tako 'zaokružio' Vrdoljakov listić koji se tako priključio Ćiri Blaževiću i Ivanu Vukušiću, našim dosadašnjim dobitnicima.

Germania Sport kladionica će u sljedećim danima uručiti donaciju Malom domu – Misiju u Africi, a već danas imamo priliku nastaviti naš niz. Novi naš gost je nogometaš Domagoj Abramović.