Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 26.03.17. | 19:48

Uvjerljivi su bili Nijemci i Česi.

I danas su nastavljene kvalifikacijske utakmice za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Rusiji.

Nije bilo tijekom ova četiri poslijepodnevna susreta naročito velikih uzbuđenja. U prijevodu, svi su ishodi bili više ili manje očekivani. Njemačka je u gostima uvjerljivo svladala Azerbajdžan koji vodi naš Robert Prosinečki s 4:1.

Prvi je pogodak djelo Andrea Schurrlea u 19. minuti, koji je bio i najbolji pojedinac susreta. Azerbajdžan je šokirao Nijemce u 31. minuti, kada je Nazarov vrlo lijepo plasiranim udarcem svladao vratara Lena za 1:1. To je ujedno i prvi gol koji su Nijemci primili još od Eura i utakmice s Francuskom.

Brzo su se vratili Nijemci na pobjednički kolosijek kada je u 36. minuti Schurrle asistirao Mulleru za 2:1, a u posljednoj minuti prvog dijela Gomez je povisio na 3:1.Konačnih 4:1 djelo je Schurrlea, koji je sjajan učinak danas poboljšao drugim pogotkom u 81. minuti.

U drugom susretu te skupine C Češka je uvjerljivo svladala San Marino sa 6:0.

Rezultati by SofaScore

Njemačka nogometna reprezentacijaazerbajdžanska nogometna reprezentacijaKvalifikacije za Svjetsko prvenstvo