Prvo poluvrijeme bez golova, a dalje kako vas volja

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.12.19. | 09:00

Utakmica počinje u 16:00

Od 16:00 sati na rasporedu je 20. kolo engleske Premier lige između Southamptona i Crystal Palacea. Sveci su katastrofalno ušli u sezonu, no vezane dvije pobjede u zadnja dva kola pokazuju da se bude. Crystal Palace s druge strane ima solidne rezultate, no nikako da riješi problem sa efikasnošću. No, iako su zabili samo 17 golova i primili su samo 21 pa se bodovi skupljaju na kontu. U međusobnim susretima Southampton je uspješniji, a i danas su u ulozi favorita. Gostujući trener Hodgson ima velikih problema sa izostancima, što olakšava posao Svecima, no dobro će se namučiti protiv čvrste momčadi Palacea. Mi vjerujemo da nas očekuje jedna tvrda utakmica, a ne bi nas iznenadilo da u prvih 45 minuta ne vidimo niti jedan jedini pogodak stoga je naš tip danas prvo poluvrijeme X.