Marseille pobijedio Monaco u utakmici sa sedam golova (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 15.09.19. | 22:59

Efikasno kolo u francuskoj ligi.

Odigranu su posljednje tri utakmice petog kola francuske Ligue 1.

Marseille je u ludoj utakmici slavio u Kneževini protiv Monaca rezultatom 3:4. Domaćini su sjajno otvorili utakmicu i već nakon pola sata vodili s 2:0. Ben Yedder je u 17. minuti realizirao kazneni udarac za vodstvo 1:0, da bi isti igrač samo devet minuta kasnije povećao vodstvo na 2:0.

Međutim, gosti se do poluvremena vraćaju i u samo tri minute poravnavaju rezultat. U 38. minuti Benedetto je zabio za 2:1.

Da bi u 41. minuti germain vratio stvari na početak.

U drugom poluvremenu Marseille dolazi do totalnog preokreta, Payet u 61. minuti postiže pogodak za 2:3.

Potpuni raspad Monaca u 66. minuti, kad Benedetto postiže svoj drugi, a gostujući četvrti gol.

No, nakon gola domaćini se ipak podižu i u 75. minuti preko Balde Keite smanjuju na 3:4, ali do kraja susreta se rezultat nije mijenjao te je Marseille iz Kneževine otišao s punim plijenom.

Nantes je na domaćem terenu pobijedio Reims rezultatom 1:0, a jedini pogodak djelo je Coulibalyja u 69. minuti.

St. Etienne se uspio vratiti iz ponora te izvući remi protiv Toulousa rezultatom 2:2. Gosti su sjajno krenuli u utakmicu te su već nakon 24. minute vodili 2:0.

Gradel je u 15. minuti iz kaznenog udarca doveo Toulous u vodstvo.

U 24. minuti Leya povećava na 0:2.

Domaćini u 45, minuti smanjuju na 1:2, a strijelac je Hamouma.

Isti igrač u 56. minuti zabija za pokazat će se konačnih 2:2.