Balikesirsporu nije pomogao niti pogodak Kulušića

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.04.15. | 16:35

Balikesirspor u kojoj igraju trojica hrvatskih nogometaša, nije uspio doći do važnih bodova koji bi mu donijeli bijeg s dna ljestvice turskog prvenstva.

U 26. kolu turske Superlige, Balikesirspor je s 3:1 izgubio pred domaćim navijačima od sedmoplasiranog Mersina. Gosti koji se bore za plasman u Europu, poveli su 1:0 u 30. minuti zahvaljujući Abdulu Rahmanu Khaliliju. Na 2:0 je povisio Welliton, a sve nade u preokret utišao je Nakoulma u 76. minuti.

U završnici utakmice domaćini su uspjeli samo ublažiti poraz, strijelac je bio Ante Kulušić kojem je u trećoj minuti sudačke nadoknade asistirao Ermin Zec.

Kulušić je za Balikesirspor odigrao svih 90 minuta, dok su druga dvojica Hrvata u redovima turskog sastava Andrija Vuković i Tomislav Glumac, grijali klupu.

Balikesirspor tako nakon uvjerljive 4:1 pobjede nad Eskisehirspora u prošlom kolu nije uspio nastaviti niz pobjeda i pobjeći s dna ljestvice. Posljednji je sa 18 bodova, koliko ima i pretposljednji Karabukspor, a zona ostanka mu bježi osam bodova.

Superliga, 26. kolo:

Balikesirspor - Mersin 1:3 (Kulušić 90+3'/ Khalili 30', Welliton 58', Nakoulma 76')
Genclerbirligi - Kasimpasa 5:2 (Celik 36', El Kabir 45' 11m, 62', 83' 11m, Kahveci 56'/Babel 4', Scarione 75')

(Foto: Facebook)