0

Kakva noć za Wiganovo krilo! Zabio dva pa izašao da stigne na rođenje djeteta

22.11.2017 10:01 | Germanijak

Ryan Colclough pamtit će ovaj dan zauvijek

Igrala se 58. minuta u ogledu njegovog Wigana i Doncastera, pri rezultatu 2:0 za domaće. Ryan Colclough već je imao jedan gol na kontu - zabio je za 2:0 u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena - sada je dodao još jedan, za konačnih 3:0.

Dvije minute kasnije, Colclough je zamijenjen. Nakon izlaska iz igre, nije se stigao niti presvući - bio je na putu prema bolnici.

Naime, na poluvremenu je saznao da njegova žena rađa. Znao je to i trener domaćih te ga je izvadio iz igre čim je zabio gol koji je osigurao pobjedu.

Čim je (Colclough) zabio drugi pogodak izvadili smo ga iz igre, glava mu je bila negdje drugdje“, rekao je zamjenik trenera, Leam Richardson, za wigantoday.net.

Svi smo mi ljudi, svi smo različite individue - neki igrači ne bi otišli, još uvijek bi bili u svlačionici!“, objasnio je lijepu gestu Wigana Richardson.