Festival kartona u gradu Romea i Julije, presudio bivši reprezentativac Srbije

Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 25.10.19. | 22:43

Sastav Ivana Jurića poražen je od momčadi koja je prije današnje utakmice nanizala tri poraza u kojima su primili čak devet pogodaka.

Od samog početka gledali smo utakmicu u kojoj je središnju ulogu preuzeo glavni sudac Luca Pairetto. Naime, talijanski arbitar danas je podijelio čak 10 žutih kartona od kojih je njih sedam bilo u prvih 45 minuta pa se tako nikako nije mogla razviti igra obaju sastava.

Većina prvog poluvremena odvijala se na sredini igrališta te nije bilo istaknutijih prilika pa se na predah otišlo sa početnih 0:0.

Na samom početku nastavka vidjeli smo i jedini pogodak na utakmici.

Boga je dugo vukao loptu da bi kratkim pasom uposlio Đuričića koji sa nešto više od 20 metara lijepo tuče i zabija za, ispostavit će se i konačnih, 0:1 vodstvo gostiju.

U nastavku utakmice Verona je uspostavila kontrolu, imali su nekoliko dobrih prilika, ali rezultat se nije mijenjao.

U sudačkoj nadoknadi gosti su mogli dodatno povećati svoju prednost ali je udarac Duncana zaustavila vratnica.

Ivan Jurić nema razloga za zadovoljstvo budući da je Sassuolo bio u negativnom nizu od tri poraza prije današnje utakmice pa su tako mnogi očekivali kako bi Verona danas mogla i do sva tri boda, ali to se u konačnici nije dogodilo.

Za kraj dodajemo kako je bivši branič Dinama Amir Rrahmani odigrao svih 90 minuta za domaći sastav.

Ovom pobjedom Sassuolo je preskočio Veronu te se u ovom trenutku nalaze na 13. mjestu Serie A, dok je Verona sada na 15. poziciji.

U sljedećem kolu Verona ide u goste Parmi, dok Sassuolo na domaćem terenu dočekuje Fiorentinu.