Rijeka svladala osvajača kineskog kupa!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 20.01.19. | 20:44

Dobra partija Bišćanove momčadi.

Rijeka je slavila u posljednjoj utakmici na pripremama u Portugalu. S minimalnih 1:0 pao je Beijing Guoan, aktualni osvajač nacionalnog kupa Kine. Jedini pogodak na utakmici zabio je Denis Bušnja, udarcem s 20 metara u 86. minuti utakmice.

Za Rijeku su u prvom dijelu prilike promašivali Heber i Antonio Čolak, no i Kinezi su imali svoje prilike, ponajviše preko francusko-kongoaškog napadača Cedrica Bakambua. I u nastavku utakmice Rijeka je bila bolja momčad, a svoju dobru igru i stvorene šanse kapitalizirala je pred sam kraj dvoboja.

Proljetni dio sezone za Bišćanovu momčad počinje već 30. siječnja kada u zaostaloj utakmici 18. kola gostuje kod Slaven Belupa.

Podsjetimo, danas je svoju pripremnu utakmicu odigrao i Dinamo koji je remizirao s bugarskim Etarom iz Tarnova.