Rebić zabio na Ibrinu asistenciju u najvećem talijanskom derbiju (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 09.02.20. | 21:42

Nova dobra partija hrvatskog reprezentativca.

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić ponovno se upisao u strijelce, i to u jednom od najvećih svjetskih derbija, barem gledajući povijest, ako ne trenutnu snagu klubova. U Derbyu della Madonnina, Milan je dominirao kroz prvo poluvrijeme protiv Intera, a terensku nadmoć materijalizirali su u 40. minuti.

Nakon jednog centaršuta s desne strane, najviši u skoku u kaznenom prostoru nominalnih domaćina Nerazzurra, bio je Zlatan Ibrahimović. Glavom je prebacio loptu na drugu stranu, gdje se najbolje snašao Rebić koji posprema loptu u mrežu.

Treba naglasiti kako je rezervni golman Intera, 34-godišnji Daniele Padelli – koji mijenjao zlijeđenog Handanoviča - napravio veliku grešku i pomogao Rebiću da stigne do četvrtog ovosezonskog gola u Serie A. Sva četiri je postigao u 2020. godini.

Samo četiri minute kasnije Ibrahimović i sam upisuje u strijelce za 2-0 vodstvo Rossonera na poluvremenu.

Tekstualni prijenos uživo možete pratiti na sljedećoj poveznici.

(Foto: screenshot)